Вила HARAMA –Лутраки

Лоцирана во селото Лутраки,препознатлива по убаво средениот двор, на само 2,5 километри од бањите. Нуди сместување со камин во собите,декорирани во топли бои, секоја соба со тв и фрижидер. Има и wi-fi. Во близина на вилата има ресторани, а нуди и сопствен паркинг.

 

1/2 40
1/3 45 €

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web