Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Паркинг , интернет

Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој 1€ возрасен и деца 2-12г.

Доплата за HB 6€/ возрасен, 3€ / дете  ( 5-12 г.)
Доплата за Новогодишна вечера (задолжителна ) 42€ / возрасен, 21€/ дете (5-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна ) 20€ / возрсен , 10€ / дете (5-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:

1)  -15 % за уплати до 30.09.2017г.  -10 % за уплати до 31.10.2017г.
2)  7=6, 11=9 за престој во период 08.01-31.01. & 21.02- 31.03.2018.
Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.
Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

 

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web