Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој 1€ возрасни и деца 2-12г.
Доплата за новогодишна вечера (  задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете (2-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера (  задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете (2-12г)
Доплата за FB 9€/ возрасен, 4,5€ / дете  ( 4-12 г.)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -10 % за уплати до 30.11.2017г.
2) 7=6 за престој во период 01.03-31.03.2017, Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.
Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web