Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.

Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Фитнес, детско катче, паркинг, интернет.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и деца ( 2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера (задолжителна ) 55€ / 27,5€ дете (4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера (задолжителна ) 31€ /  15,5€  дете (4-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) За престој во период 06.01-20.01.2018, 7=6, 14=12. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите НЕ се комбинираат.

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web