Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено: 
Kористење на базен и фитнес. (во Flora Complex)

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.)
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете ( 2-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 35€ / возрсен , 17€ / дете ( 2-12 г).

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20% за уплати до 30.09.2017; -15% за уплати до 31.10.2017 -10% за уплати до 30.11.2017
2)  Промоцијата 7=6, 10=8 важи за резервации направени 01.12.2017 за престој во период 04.03 – 31.03.2018. 6=5 важи за резервации направени 01.12.2017 за пристигнувања после 01.03 Гратис ноќевањата се калкулираат по последните ноќевања. Попустите  НЕ се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web