Цените се дадени на ден по лице за сместување во соба според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената е вклучено:
Kористење на базен, сауна, фитнес, ски остава , транспорт до ски гондолата.

Во цената НЕ е вклучено:
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и 0,5€ за деца ( 2-12г.).
Доплата за Новогодишна вечера ( задолжителна ) 70 € / возрасен, 35 €/ дете ( 4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( не задолжителна ) 40 € / возрсен , 20€ / дете ( 4-12 г).

 

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1) -20 % за уплати до 30.09.2017, -10 % за уплати до 31.10.2017 . Попустите не се валидни за Нова Година и Божиќ.
2)  7=6, 10=9 & 14=12 за пристигнувања на 13.01.2017 и сите пристигнувања од 03.03.2018. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите не се комбинираат.

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web