Цените се дадени на ден по вила за сместување според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD).

Во цената НЕ е вклучено:

Туристичка такса за престој, 1 € возрасен и деца на ден.
Доплата за BB 4,5€/ возрасен, 2,5€ / дете  ( 4-12 г.)
Доплата за HB 15,5€/ возрасен, 8€ / дете  ( 4-12 г.) услугата се врши во ресторанот на Вила Јагода
Доплата за новогодишна вечера (  задолжителна ) 60€ / возрасен, 30€/ дете (4-12 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 40€ / возрсен , 20€ / дете (4-12г)

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ:
1)  -10 % за уплати до 30.11.2017г.
2)  7=6, за влез во хотел во период  после 01.03.2017. Гратис ноќевањата се калкулираат по пониската сезона. Попустите  НЕ се комбинираат.

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web