Цените се дадени на ден по вила за сместување според табелата.
Цените се изразени во EUR за уплати во денарска противвредност (1€=62 MKD)

Во цената НЕ е вклучено: 

Туристичка такса за престој,  1 € возрасен деца 2-12г. на ден.
Community tax, 5€ возрасен и деца еднократн

Легенда:

DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено.

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web