Во цената е вклучено : користење на базен, паркинг, интернет и детско катче.
Во цената НЕ е вклучено :
Туристичка такса за престој  1€ од ден за возрасен и за деца ( 2-12г.) .
Доплата за новогодишна вечера ( задолжителна ) 85€ / возрасен, 45€/ дете ( 6-13 г.)
Доплата за Божиќна вечера ( задолжителна ) 50€ / возрсен , 30 € / дете ( 6-13 г)

Доплата за поглед на ски терените 4,5 € возрасни и деца од ден
Минимум престој 4 ноќевања
Максимален број на лица: DBL 2+1, APP 1 2+2

ПРОМОЦИИ И АКЦИИ :
1) -10% за уплати до 31.10.2017

Легенда:
DBL/TWIN – двокреветна соба (можен помошен кревет), SGL – еднокреветна соба, APP – апартман, Family – фамилијарна соба, SUITE – суит, Mezonette – мезонет, Bungalow – бунгалов, PV/MV – поглед на парк, SV – поглед на море,  tv – телевизор, fr – ладилник (фриждер), ac – клима уред, BB – ноќевање со појадок, HB – полупансион (појадок и вечера), AI – (all inclusive) се вклучено

Т.А Бела Роза

  •   Булевар 1-ви Mај 185 Битола

  •    +389 47 22 52 54

  •    belaroza@t.mk

Галерија

Контакт

© Т.А Бела Роза 1993-2018 Изработено од Elite Web